Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Obec Kriváň

„Zvládneme to spolu“

Jednota dôchodcov Slovenska v Kriváni zareagovala na výzvu Občianskeho združenia Podpoľanie na predkladanie projektov, ktorých cieľom bolo podporiť sociálne ohrozených občanov do aktívneho života. V praxi to znamenalo, že sa skupinka občanov priamo zapájala do prípravy projektu a následne boli spoluorganizátorom plánovaného podujatia. Na výzvu zareagovalo 17 organizácií a jednou z nich bola aj JDS v Kriváni s názvom projektu „Zvládneme to spolu“, s celkovými nákladmi 10.250,- Sk a pridelenou čiastkou 8.000,- Sk. Finančné prostriedky boli využité na rekonštrukciu priestorov pre Klub dôchodcov v suteréne Spoločenského domu v Kriváni.
Sme veľmi radi, že sa v našej obci našli dobrovoľníci, ktorí založili a rozbehli Klub dôchodcov v Kriváni. Svojou činnosťou už dokázali, že aj v seniorskom veku sa dajú vyvíjať rôzne aktivity spoločenského a kultúrneho života. Želáme im ešte veľa dobrých nápadov, ktoré budú prínosom pre celú našu obce a zvýšia tak kvalitu života všetkých jej obyvateľov. 
                                                                 Obecný úrad v Kriváni, uverejnené v pdnoviny.sk
 


 

webygroup

dnes je: 19.9.2019

meniny má: Konštantín

podrobný kalendár

Majstrovské futbalové stretnutie 22.09.2019

TJ KRIVÁŇ Vás pozýva na majstrovske futbalové stretnutie dospelých :      TJ Kriváň - Sielnica v nedeľu 22.09.2019 o 15:00 hod, na miestnom futbalovom ihrisku.  Predzápas žiaci U13 Kriváň - Dobrá Niva o 12:30

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

7190351

Úvodná stránka