Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

O nás

Naša materská škola leží v krásnom prírodnom prostredí Podpoľania. Je trojtriedna a navštevujú ju deti od 2,5 do 6 rokov.

šk.rok 2019/2020
lienka.jpg I.trieda
 Červené lienky
 Pani učiteľky: Iveta  MILANOVÁ  -triedna uč.

Mgr.Jana  VRŤOVÁ Dis. -riaditeľka  MŠ

vcielka.jpg

II.trieda
Včielky
Pani učiteľky: Mária  Čabanová - triedna učiteľka

Mgr.Viera Šufliarská -učiteľka

žabka.jpgIII.trieda
Zelené žabky
Pani učiteľky: Zuzana  GOGOVÁ  -triedna uč.

Vlasta PROKEŠOVÁ   Dis -učiteľka

Každá trieda má vlastnú herňu, spálňu aj jedáleň. Dostatok priestoru na pohyb máme na vlastnom školskom dvore, ktorý je dobre vybavený preliezkami, šmýkačkami a pieskoviskom. V suteréne sa nachádza veľká telocvičňa tiež vybavená moderným náradím a náčiním. V tejto organizujeme aj rôzne podujatia a divadlá.
Naša MŠ je zameraná na regionálnu a enviromentálnu výchovu .Zapájame sa do projektu Dental alarm /starostlivosť o zuby deti/ .Súťažime v projekte Domestos na obnovu spoločných WC deti.  Pri materskej škole je založené Občianske združenie Snežienka, ktoré pomáha pri rôznych akciách a hlavne pri získavaní 2% dane. Budova MŠ bola obnovená a zateplená a pracuje sa na projekte na obnovu školského dvora.

dnes je: 19.9.2019

meniny má: Konštantín

podrobný kalendár

Majstrovské futbalové stretnutie 22.09.2019