Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Obec Kriváň

Tradičná chuť Podpoľania 2016 v Lieskovci

V obci Lieskovec sa uskutočnila v sobotu 4. júna 2016 súťažná prehliadka "Tradičná chuť Podpoľania", ktorú každoročne v inej obci nášho regiónu organizuje Občianske združenie Tradičná chuť reiónov Slovenska a Regionálna poľnohospodárska a potravinová komora Zvolen. Podujatie prebieha za spolupráce množstva ďalších organizácií a garantom súťaže sú Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre a Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie Košice. Preto sme radi, že pri udeľovaní ocenenia "Certifikát Tradičná chuť Podpoľania" udelil organizačný výbor toto ocenenie aj zástupcom našej obce pani Juliany Mravcovej s dcérou Majkou Bellovou za jedlo: "Hustie hrčky". Okrem nich našu obec reprezentovalo aj družstvo v zložení: Katarína Fekiačová a Anna Chamulová.

Tešíme sa z ich úspechu a veríme že toto jedlo našich materí a starých materí si osvoja aj mladšie kuchárky nielen z našej obce a tohto regiónu, ale naplní sa tak aj podstata jeho názvu - tradičné.

Ešte raz výherkyniam  gratulujeme!


 

Tradičná chuť Podpoľania 2016 Lieskovec

Tradičná chuť Podpoľania

Tradičná chuť Podpoľania

Tradičná chuť Podpoľania

Tradičná chuť Podpoľania

Tradičná chuť Podpoľania

Tradičná chuť Podpoľania


 
 
Tradičná chuť Podpoľania

Tradičná chuť Podpoľania


 

Za obsah zodpovedá
zamestnanci obce Kriváň


webygroup

dnes je: 19.9.2019

meniny má: Konštantín

podrobný kalendár

Majstrovské futbalové stretnutie 22.09.2019

TJ KRIVÁŇ Vás pozýva na majstrovske futbalové stretnutie dospelých :      TJ Kriváň - Sielnica v nedeľu 22.09.2019 o 15:00 hod, na miestnom futbalovom ihrisku.  Predzápas žiaci U13 Kriváň - Dobrá Niva o 12:30

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

7190260

Úvodná stránka