Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Obec Kriváň

V. ročník stolnotenisového turnaja jednotlivcov 2015

Dňa 4.1.2015 STK Kriváň v spolupráci s Obcou Kriváň usporiadal V. ročník stolnotenisového turnaja jednotlivcov „O putovný pohár starostu obce Kriváň“. Súťažilo sa v dvoch kategóriách – registrovaní a neregistrovaní hráči. Turnaja sa zúčastnilo 23 hráčov. Prví traja v oboch kategóriách boli odmenení vecnými cenami. U neregistrovaných sa do finále prebojovali Šulek Jozef a Chlebničan Miroslav. Víťazom sa stal Šulek, ktorý zvíťazil tesne v pomere 3:2. Ešte vyrovnanejšie to bolo v kategórii registrovaných, kde všetky semifinálové a finálové zápasy skončili v pomere 3:2. Šťastnejším vo finále bol Dobrovský Dušan, ktorý zvíťazil nad Sarvašom Jánom v piatom sete v pomere 11:9.

Výsledky - neregistrovaní:

Štvrťfinále:

Šulek Jozef – Chlebničan Emil  3:0          Šulek Radoslav – Chlebničan Ján  3:0

Krekáň Pavel st. – Halgaš Emil  3:1         Chlebničan Miroslav – Chlebničan Mário  3:2

Majstrovské futbalové stretnutie 22.09.2019

TJ KRIVÁŇ Vás pozýva na majstrovske futbalové stretnutie dospelých :      TJ Kriváň - Sielnica v nedeľu 22.09.2019 o 15:00 hod, na miestnom futbalovom ihrisku.  Predzápas žiaci U13 Kriváň - Dobrá Niva o 12:30

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke