Distribúcia respirátorov FFP2 pre našich seniorov

Distribúcia respirátorov FFP2 pre našich seniorov 1

Obec Kriváň sa rozhodla prispieť k ochrane zdravia najrizikovejšej skupiny obyvateľov zakúpením certifikovaných respirátorov FFP2 na zvýšenie ochrany pred možnou nákazou koronavírusom.

Respirátory doručíme všetkým obyvateľom obce nad 65 rokov a každému po 4 kusy.  Spolu tak v našej obci doručíme  1480 respirátorov pre 370 seniorov. Distribúcia po obci sa už začala.

Respirátor si zakladajte tak, aby bol zakrytý nos aj ústa. Používajte ho v dopravných prostriedkoch, pri návšteve uzavretých priestorov ako obchod, pošta, lekáreň. Maximálna doba použitia respirátora je 12 hodín, po ktorých si ho nechajte voľne vyvetrať pre ďalšie použitie. Respirátory sa prať nesmú.

Naďalej dodržiavajte 2 m odstupy od ľudí a pravidelne si umývajte a dezinfikujte ruky.

Želáme Vám do ďalších dní veľa zdravia.

Dátum vloženia: 19. 2. 2021 8:21
Dátum poslednej aktualizácie: 19. 2. 2021 8:35