Oznam - miestne komunikácie

Oznam - miestne komunikácie 1

Obec Kriváň upozorňuje majiteľov pozemkov, ktoré susedia s miestnymi komunikáciami, aby si vypiľovali dreviny ktoré zasahujú do miestnych komunikácií ako aj vykášali trávu okolo miestnych komunikácií.

Obec Kriváň upozorňuje majiteľov pozemkov, ktoré susedia s miestnymi komunikáciami, aby si vypiľovali dreviny ktoré zasahujú do miestnych komunikácií ako aj vykášali trávu okolo miestnych komunikácií. Zároveň žiadame občanov, aby si opiľovali stromy, ktoré svojimi zásahmi poškodzujú siete ako je rozhlas, verejné osvetlenie a internetové pripojenie. Vlastník, správca a nájomca nehnuteľnosti, na ktorej sa stromy a iné porasty nachádzajú, je tiež zodpovedný za údržbu stromov a iných porastov tak, aby nezasahovali do ochranného pásma elektrických zariadení a neohrozovali bezpečnosť alebo spoľahlivosť prevádzky energetických zariadení distribučnej sústavy. Výrub alebo orez drevín musí byť uskutočnený tak, aby najbližší konár stromu alebo iný porast bol vzdialený najmenej 2 metre od vodičov elektrického vedenia nízkeho napätia.

Dátum vloženia: 2. 7. 2024 14:49
Dátum poslednej aktualizácie: 2. 7. 2024 14:51