Oznam p. farára

zo dňa 15.10.2020

So smútkom vám musím oznámiť, že znova máme zákazy vďaka koronavírusu, ale zároveň s radosťou môžem oznámiť aspoň to, že sa biskupom podarilo vybaviť povolenie na slávenie svätých omší, v maximálnom počte 6 osôb, vrátane kňaza a asistencie. Preto vás prosím, aby ste na sväté omše prichádzali tí, ktorých úmysel sa slávi, v maximálnom počte 4 osoby.

Každý deň bude kostol otvorený a osvetlený pre súkromnú modlitbu v čase od 8.00 do 17.00 hod.

Prosím vás, aby ste v prípade návštevy kostola zachovali rozostupy, nosenie rúška a použili dezinfekciu. Naraz nesmie byť v kostole viac ako 6 ľudí.

Sväté omše budem sláviť v krivánskom kostole v stredu, štvrtok, piatok a sobotu o 18.00 hod. a v nedeľu o 9.00 hod., čo bude vysielané aj cez YouTube kanál „Farnosť Kriváň“. Spoznáte ho podľa erbu farnosti.

V utorok o 18.00 hod. a v nedeľu o 10.00 hod. budú sväté omše v Korytárkach. Môžete ich sledovať cez káblovú televíziu TEATRO.

V Korytárkach bude každý deň otvorená detská miestnosť pre súkromnú modlitbu v čase od 8.00 do 17.00 hod. V tomto čase tam nájdete aj produkty, ktoré sme pre vás pripravili z Božích a vašich darov.

Kto by potreboval svätú spoveď, je možné vyslúžiť ju individuálne, podľa potreby. Nebojte sa zavolať mi, alebo zazvoniť na fare.

Úmysly svätých omší budem dávať podľa Vašich požiadaviek vzhľadom na dátum, a ostatné v poradí, ako boli prijaté.

Aktuálne oznamy vždy nájdete na farskej stránke, ktorá je podstránkou obce.

Všetkým vám zo srdca žehnám a modlím sa, aby nás počas tejto krízy Pán Boh zachoval v zdraví a pri živote.

Váš farár Janko.

Dátum vloženia: 15. 10. 2020 17:09