Poďakovanie prednostky Okresného úradu Detva

Poďakovanie prednostky Okresného úradu Detva 1

Ocenenie práce a spolupráce od prednostky Okresného úradu v Detve, ktoré každému zúčastnenému "dobre padne".

"Pekný deň želám,

verila som v kratší priebeh celej pandemickej situácie, ale aktuálny stav sa nám mierne zhoršil a koniec našej spolupráce ohľadne príprav testovania je zatiaľ v nedohľadne. Máme za sebou ale 6 úspešne zvládnutých testovacích kôl, za ktoré Vám patrí veľké poďakovanie. Okres Detva bol vždy pripravený a počas víkendov v obciach a mestách okresu sa  priemerne otestovali cca 10 000 obyvateľov, ktorým ste výrazne zjednodušili možnosť otestovať sa a tiež pomohli pri ochrane zdravia obyvateľstva.

Je to nesmierne veľké úsilie, energia, ochota, vytrvalosť, (určite aj finančné zdroje obce) za ktorú Vám chcem úprimne poďakovať v mene Okresného úradu Detva.

Veľmi si vážim z môjho pohľadu veľmi dobrú spoluprácu a ochotu pomôcť si navzájom, za ktorú ešte raz ďakujem.

Želám nám hlavne veľa zdravia a verím, že príde čas aj príjemnejších spoluprác. "

s pozdravom

RNDr. Ivana Hukeľová