Rekonštrukcia autobusových zastávok v r. 2019

V roku 2019 sme sa v našej obci snažili skultúrniť autobusové zastávky.

V tomto roku sme sa v našej obci snažili skultúrniť autobusové zastávky. Víziou bolo zlepšiť prvý kontakt cestujúcich, ale aj turistov. Pomohla nám k tomu aj spoločnosť Maslen, ktorá nám za reklamu ich firmy dodala plech a spojovací materiál. Ruku k dielu priložili zamestnanci obce, ale aj občania, ktorí sú  zamestnaní na obci na verejnoprospešné práce. Tí sa pravidelne starajú aj o údržbu týchto priestranstiev, ktoré treba zabezpečiť vždy pred víkendom a aj po ňom.

Minulý rok obec odkúpila časť budovy Roľníckeho družstva, kde bola vybudovaná čakáreň k autobusovej zastávke v smere na Zvolen.

Na našich občanoch, ale aj ostatných cestujúcich zostáva povinnosť využívať tieto priestory ako verejnoprospešné a slúžiace nám všetkým čo najdlhšie a v nezmenenom stave.

Dátum vloženia: 20. 11. 2019 16:47
Dátum poslednej aktualizácie: 20. 11. 2019 16:56