O nás

Naša materská škola sa nachádza v krásnom prírodnom prostredí Podpoľania. Je trojtriedna a navštevujú ju deti od 2,5 do 6 rokov.

Školský rok 2022/2023

lienka I.trieda
 Červené lienky
 Pani učiteľky: Iveta Milanová
                          Mgr. Lucia Šuleková

vcielkyII.trieda
Žlté včielky
Pani učiteľky: Zuzana Gogová
                         Mgr. Viera Šufliarská

zabyIII.trieda
Zelené žabky
Pani učiteľky: Kristína Psotková
                         Vlasta Prokešová, DiS.

Každá trieda má vlastnú herňu, spálňu aj jedáleň. Dostatok priestoru na pohyb máme na vlastnom školskom dvore, ktorý je dobre vybavený preliezkami, šmýkačkami a pieskoviskom. V suteréne sa nachádza veľká telocvičňa, tiež vybavená moderným náradím a náčiním. V tejto organizujeme aj rôzne podujatia a divadlá.
Naša MŠ je zameraná na regionálnu výchovu. Zapájame sa do projektu Dental alarm /starostlivosť o zuby detí/ . Pri materskej škole je založené Občianske združenie Snežienka, ktoré pomáha pri rôznych akciách a hlavne pri získavaní 2% dane. Svojpomocne sme si vybudovali jazierko.

dnes, piatok 7. 10. 2022
takmer jasno 19 °C 10 °C