Klub priateľov zvierat a SOS linka pre zvieratá v núdzi

Za účelom prijímania informácií a pokynov k odchytu je odchytová spoločnosť neustále k dispozícií na tel. č.: 0903 111 565. Na uvedený kontakt môžu občania nahlásiť túlavé zviera, pričom je potrebné uviesť lokalitu, v ktorej bolo zviera videné, čas a opis zvieraťa.

Obec Kriváň, rovnako ako všetky obce a mestá, má povinnosť zabezpečiť na svojom území odchyt túlavých zvierat a ich umiestnenie do karanténnej stanice alebo útulku pre zvieratá prostredníctvom osoby oprávnenej na odchyt túlavých zvierat.

Z tohto dôvodu má obec Kriváň uzatvorenú zmluvu o odchyte túlavých zvierat :

Klub priateľov zvierat a SOS linka pre zvieratá v núdzi

Za účelom prijímania informácií a pokynov k odchytu je odchytová spoločnosť neustále k dispozícií na tel. č.: 0903 111 565. Na uvedený kontakt môžu občania nahlásiť túlavé zviera, pričom je potrebné uviesť lokalitu, v ktorej bolo zviera videné, čas a opis zvieraťa.

Dátum vloženia: 2. 6. 2022 14:53
Dátum poslednej aktualizácie: 2. 6. 2022 15:08